FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
I Love Tattoos & Tattooing

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
runin

Data inscrierii: 17/Ian/2006

MesajTrimis: Mar Ian 17, 2006 11:34 pm    Titlul subiectului: I Love Tattoos & Tattooing Raspunde cu citat (quote)

Salutare tuturor celor care viziteaza acest site. Salutare tatuatorilor din Romania. Eu sunt Ion, sunt tatuator din Arad. Am gasit acest site astazi, din greseala si ma bucur sa vad ca exista asa ceva si in Romania Smile . Pe aceasta cale mi-ar placea sa cunosc mai multzi tatuatori din Romania, sa facem skimb de experientza, voi ma intrebatzi pe mine, eu va mai intreb pe voi. Cunosc un singur tatuator profesionist si in acelasi timp un om extraordinar, in Romania se numeste Bebe, face tatuaje superbe de multzi ani si cred ca are un salon in Bucuresti, Electric Tattoo. Vizitatzi-l cu incredere, nu o sa fitzi dezamagitzi. Nu stiu ce as mai putea spune, dar sper sa vorbesc cu cat mai multzi tatuatori si "colectzionari de tatuaje" din Romania Smile. Daca vretzi sa vedetzi o mica parte din tatuajele pe care le-am realizat, putetzi intra pe link-ul: http://www.tattooz.net/default.cfm?SiteMenu=PersonalDirectory&PersonalDirectoryMenu=ShowGallery&UserID=36205
Cam atat deocamdata.Salutare lume
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 3:44 pm    Titlul subiectului: Da Raspunde cu citat (quote)

Ioane, chiar e fain.Pacat ca multi tatuatori sunt tatuisti... Laughing Wink

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 8:50 am    Titlul subiectului: Re: Da Raspunde cu citat (quote)

Eu Sunt Client nu ma bag Razz Razz Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community