FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
alte intrebari despre pierce-ul in limba

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Loricik

Data inscrierii: 22/Mai/2008

MesajTrimis: Joi Mai 22, 2008 12:38 pm    Titlul subiectului: alte intrebari despre pierce-ul in limba Raspunde cu citat (quote)

sa va spun si eu ceva...mi-am facut pierce in limba acum 2 zile...e umflata...ma doare...nu pot manca...la fel ca si voi...dar p mine ma jeneaza in cerul gurii...am pierce cu pietra albastra...am zis ca e mai "cool" dar nu m-am gandit ca o sa ma jeneze...in fine.Vrea sa il dau jos! Oare o sa se infecteze? Sper sa ma puteti ajuta...Very Happy
topor

Data inscrierii: 18/Iun/2008

MesajTrimis: Mie Iun 18, 2008 11:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu, o data cel scoti nu se va intampla nimic rau, limba se va dezumfla, nu te va mai durea , pe scurt vor disparea toate neplacerile tale.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community