FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Oare e bine sa-l fac acolo?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Slyer

Data inscrierii: 07/Sep/2005

MesajTrimis: Mie Sep 07, 2005 12:09 pm    Titlul subiectului: Oare e bine sa-l fac acolo? Raspunde cu citat (quote)

Sunt nou in materie de tatuaje......vreau sa-mi fac primele 2 tatuaje pe incheieturile mainilor,
pe vene,......si ma intrebam daca in acest loc nu este foarte dureros, si daca nu ar trebui sa le
fac pe rand....daca mi-ati putea raspunde la aceste intrebari sau da orice fel de informatie legata
de aceste tatuaje v-as fi foarte recunoscator
ady_84

MesajTrimis: Mie Sep 07, 2005 2:27 pm    Titlul subiectului: Re: Oare e bine sa-l fac acolo? Raspunde cu citat (quote)

Fiecare rezista la un nivel de durere diferit, asha ca nu conteaza de cate ori intrebi, intoadeauna o sa primesti raspunsuri diferite, oricum nu cred ca nu vei putea suporta durerea, altii au facut tatuaje in locuri mult mai sensibile si nu au avut probleme, iar in legatura cu tatuajele oricum nu poti sa le face in acelasi timp unul va fi primul, iar dupa aceea vei decide daca poti sa rezisti si la al doilea sau il vei face in alta sedinta.
Bigguy

MesajTrimis: Joi Sep 08, 2005 12:41 pm    Titlul subiectului: Re: Oare e bine sa-l fac acolo? Raspunde cu citat (quote)

Nu cred ca o sa doara foarte rau, adevarul este ce pielea este destul de subtire insa, pe mine nu ma durut destul de rau, am facut si eu tatuaj in numai pe incheietura dreapta, un fluture. A durat cam 20 de minute, iar durerea a fost mai puternica la inceput, simteam ca parca ma intepa o albina, iar dupa aceea durerea a scazut si m-am obisnuit cu ea.
Insa asta e cazul meu nu pot sa spun cum se va intampla la tine, oricum mult norok.
Johnny

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 8:32 am    Titlul subiectului: Re: Oare e bine sa-l fac acolo? Raspunde cu citat (quote)

Cand vrei ceva cu adevarat nu mai conteaza nimik nici macar durerea, nu are rost sa-ti faci probleme Arrow
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mua

Data inscrierii: 23/Sep/2005

MesajTrimis: Mie Sep 28, 2005 1:49 pm    Titlul subiectului: Re: Oare e bine sa-l fac acolo? Raspunde cu citat (quote)

Dupa parerea mea e un loc super, si lasa durerea deoparte ca doar nu suntem niste fetite Cool
Sus
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Lun Iul 16, 2007 10:42 am    Titlul subiectului: Re: Oare e bine sa-l fac acolo? Raspunde cu citat (quote)

dak ti-ai facut sau inca vrei sa-ti mai faci fa-ti niste coduri de bare Cool Laughing Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ad1

Data inscrierii: 02/Oct/2009

MesajTrimis: Vin Oct 02, 2009 4:40 pm    Titlul subiectului: Re: Oare e bine sa-l fac acolo? Raspunde cu citat (quote)

[quote="Slyer"]As avea si eu o intrebare...vreau sa fac un tatuaj unei fete pe laba piciorului deasupra degetelor...si nu am mai facut pana acuma tatuaj in acel loc...stiti si voi e pielea subtire , se vad venele , imi e frica daca ating vreo vena sau daca e posibil acest lucru.astept parerile voastre cat mai curand posibil daca puteti.mersi
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community