FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Tatuajul o Arta?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Mar Ian 31, 2006 5:06 pm    Titlul subiectului: Tatuajul o Arta? Raspunde cu citat (quote)

si daca da ,ce inseamna pentru voi un tatuaj profesional ? se limiteaza la executia lui cu o masina profesionala ? Question

Ultima modificare efectuata de catre costi la Mie Mar 01, 2006 12:04 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Adresa AIM Codul Yahoo Messenger
runin

Data inscrierii: 17/Ian/2006

MesajTrimis: Mar Ian 31, 2006 7:11 pm    Titlul subiectului: Mai mult decat atat... Raspunde cu citat (quote)

Pt mine cel putzin, tatuajul e mai mult decat arta. In primul rand tatuajele sunt viatza mea, traiesc pentru a tatua, si e si o arta. Pt mine e important si cum e tatuajul in piele, pt mine e important cum o sa arate peste 10 ani. Da este o arta... daca se poate face o Monalisa pe panza, de ce sa nu se poata face si pe piele? iar daca reusesti sa faci asa ceva pe piele, atunci valoreaza mai mult decat Monalisa de pe panza (din punctul meu de vedere) Smile E arta, chiar daca e facut dupa un desen flash, sau chiar daca e facut din cap, atata timp ca tatuator este un artist si prin atitudine si prin tehnica. Salutare
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Vizitator

MesajTrimis: Mar Iun 20, 2006 10:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

tatuajul este intradevar o arta http://www.tattook.piczo.com/?cr=6&rfm=y si artistii sunt printr noi
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mar Iun 20, 2006 11:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poate printre voi
Sus
Nickster

Data inscrierii: 15/Aug/2006

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 8:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

tatuajul e o ARTA ...

Tatuajul din punctul meu de vedere il poti numi artist pe cel care ti-l face ... pt ca face din capul lui , ochii , imaginatie si cu ajutorul masinii de batut !!!

nu stiu poate nu am zis bine ce am zis dar eu asta cred .....
Alicetattoos

Data inscrierii: 29/Aug/2006

MesajTrimis: Mie Aug 30, 2006 6:18 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

[color=red][/color] TATUAJUL ESTE O ARTA .bineinteles ca nu trebuie exagerat cand zicem astfel de chestii. Ma uit la moldovenii de pe strada cum stau cu "tatuaje" facute de niste copii..nu poti spune PROFESIONIST...ceva gen "mitica viteazul" oamenii devin obsedati de cultura lor..dar unii isi bat joc no offence Neutral
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Joi Aug 31, 2006 7:14 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

True!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
alexoac

Data inscrierii: 20/Feb/2006

MesajTrimis: Sam Apr 14, 2007 6:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si sa ciordesti din buzunare este o arta....
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community