FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
probleme

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in nas si sept
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
elena2006

Data inscrierii: 28/Dec/2006

MesajTrimis: Joi Dec 28, 2006 11:32 pm    Titlul subiectului: probleme Raspunde cu citat (quote)

am nevoie de un sfat pls,acum 7 zile mi-am bagt un piercing in nas ,dupa 3 zile l-am scos noaptea din greseala,am fost la cel care mi l-a pus si l-a bagat din nou....acum iarasi l-am scos din greseala,acum de fapt atarna cam jumatate pe afara,nu stiu ce sa fac.nu stiu ce sistem de prindere are.nu stiu daca o sa reusesc sa il bag eu .plss ajutati-ma cu un sfat...va multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
vip3rgirl

Data inscrierii: 28/Dec/2006

MesajTrimis: Vin Dec 29, 2006 9:18 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

du-te la cel kare ti`a fakut piercul in nas si vezi dak iti poate skimba piercu ku unu kare are inkizatoare ..asa nu iti va mai kadea Smile si eu am patit tot asa.. doar k in nas eu mi l`am fakut .. si imi tot iesea jumatate afara Razz dar akuma nu mai am prb Smile bafta Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Dee

Data inscrierii: 07/Dec/2006

MesajTrimis: Dum Mar 04, 2007 3:46 pm    Titlul subiectului: Re: probleme Raspunde cu citat (quote)

elena problema asta am avut-o si eu ... la inceput m-am trezit de foarte multe ori peste noapte ca cercelul nu mai este la locul lui Confused ci ... pe perna, acum e ok ... nu mai am astfel de probleme, cel mai bine ar fii sa te duci la cel care ti-a pus cercelul sa vada despre ce e vb ... e cel mai bine asa si cu siguranta si tu vei fii mult mai linistita Smile
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in nas si sept Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community