FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
vreau si eu pierce in limba

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
euforia_angel

Data inscrierii: 21/Iul/2008

MesajTrimis: Lun Iul 21, 2008 9:29 pm    Titlul subiectului: vreau si eu pierce in limba Raspunde cu citat (quote)

vreau si eu un pierce in limba...am deja unul in buza inferioara in dreapta..e f tare..doar k am o nedumerire...vreau sa stiu parerile voastre:D...
dak imi fak si in limba nu o sa arate prea vulgar?ce ma sfatuiti..am doar 16 ani:D
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Lun Iul 28, 2008 11:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vulgar? de ce sa arate vulgar? zic sa iti dai 2 Very Happy unul deja au toti cocalarii Evil or Very Mad
Sus
tasha9226

Data inscrierii: 26/Oct/2008

MesajTrimis: Dum Oct 26, 2008 9:41 am    Titlul subiectului: Re: vreau si eu pierce in limba Raspunde cu citat (quote)

si eo am tot 16 ani si acum cateva ile mi-am facut pierce in limba ...nu vad nimic vulgar . in plus e alegerea ta ...nu trebuie sa te lasi influentata de ceilalti.
tre sa fii convins knd alegi un pierce in limba...
Sus
imature

Data inscrierii: 14/Feb/2009

MesajTrimis: Sam Feb 14, 2009 8:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si eu tot 16 ani am:)).si poate ca mentalitatea unora nu ar trebui sa te influienteze atat de mult pt ca pana la urma trebuie sa iti placa tie si sa il consideri tu non-vulgar.pt ca un pierce il faci pt tine nu pentru lume
Sus
salonta

Data inscrierii: 01/Iul/2008

MesajTrimis: Sam Apr 11, 2009 3:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si eu am 2 piercinguri in limba.Primul in am de la 15 ani si al 2-lea de la 16 ani...acum am 17. Ma simt super bine cu ele.Daca iti dorest cu adevarat te sfatuiesc sa iti faci numai sa ai grija unde il faci si cine tzil face
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community