FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
bazin dupa tatuaj

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
frantzz

Data inscrierii: 22/Ian/2008

MesajTrimis: Mar Ian 22, 2008 7:51 pm    Titlul subiectului: bazin dupa tatuaj Raspunde cu citat (quote)

ajutati un new entry ..... dupa cat timp de la tatuare pot sa ma duc din nou la bazin .... loc unde e destul de multishor Clor.... tatuajul are cam 50 cm2 ... il am de 3 zile si s-a comportat destul de ok ... am cautat pe net aceasta informatie dar e data destul de vag .... si nu va ganditi ca aceasta graba se datoreaza dorintei mele de a arata "ce mi-am tras io" , ci din considerente strict medicale , terapetutice ... urmez o recuperare ce include si cateva ore de bazin ... multumesc de intelegere si astept raspunsurile "veteranilor"...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
London

Data inscrierii: 23/Aug/2008

MesajTrimis: Sam Aug 23, 2008 5:42 pm    Titlul subiectului: hei Raspunde cu citat (quote)

uite de exemplu eu am un tatuaj facut de 3 zile max 4, sa spunem..si recunosc ca am intrat din prima mea in miscina, unde era cam multisor clor...Nu am patit mare lucru, dar a facut cojita respectiva, de fapt s-a inasprit, dar sper ca totul este ok....eu spun sa nu intrii in piscina...macar primele 6 zile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community